Vosseveld wint mini-toernooi

Afgelopen zondag vond bij sv Bredevoort het toernooi met MEC, HMC en Vosseveld plaats. Bredevoort speelde haar eerste wedstrijd tegen MEC en verloor dankzij persoonlijke fouten met 2-1. In de andere wedstrijd wist Vosseveld met 3-2 te winnen van HMC (fusieclub tussen Harreveld en Marienveld). De finale werd een prooi voor Vosseveld. Men won verdiend van MEC met 2-0. In de wedstrijd om de 3e plaats bleek HMC de sterkste. Zij wonnen met 3-1 van Bredevoort.

‹ Terug naar 'Verslagen'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort