VACATURE: Trainer O17-2 (1x per week)

Voor de O17-2 zijn we na de winterstop op zoek naar een trainer voor de trainingen in Bredevoort. De huidige trainer, Rik Tankink, kan dit i.v.m. het volgen van een studie niet meer combineren. Het betreft één training per week, bij voorkeur op de dinsdagavond, waarbij de maandag een alternatief is. Tijdstip kan in overleg. Voor interesse of meer info (team, vergoeding) kan er gemaild worden naar jeugd@svbredevoort.nl of jeugd@vvmec.nl

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort