Update indeling jeugd

Er zijn door verschillende ontwikkelingen meerdere wijzigingen doorgevoerd. De definitieve indeling voor de O13 zal volgen na een aantal gezamenlijke trainingen. Fijne zomer, de trainingen zullen vanaf 19 augustus weer gaan starten. Verdere info volgt.

TC Jeugd SJO MEC/Bredevoort

Onlangs stond er een interresant stuk in de Gelderlander over het indelen van teams:

Het hele artikel is hier na te lezen: https://www.gelderlander.nl/nieuws/teleurgestelde-kinderen-en-boze-ouders-om-teamindelingen-je-haalt-soms-vriendjes-uit-elkaar~aeca9419

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort