sv Bredevoort dringend op zoek naar trainer/leider JO11-1 team

Bij de jeugd zijn we voor na de winterstop dringend op zoek naar een trainer en leider voor het Bredevoortse onder-11 team. Mede door de studie kunnen de huidige trainer en coach hun taak na de winter niet voortzetten.

Ben of ken je iemand die een avond in de week training wil geven en/of dit team op zaterdag wil coachen. Meld je dan bij Ronald van der Plaats(06 30989522)

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort