Sv Bredevoort 1 in het nieuw gestoken door Betting Wonen

Voorafgaand aan de wedstrijd tegen sc Meddo werd het eerste elftal van sv Bredevoort door haar hoofdsponsor Betting Wonen verrast met een nieuw tenue. Namens de sponsorcommissie, het bestuur en uiteraard het eerste elftal willen we Marcel hartelijk danken voor dit gulle gebaar. Het eerste elftal loopt er weer piekfijn bij!

 

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort