Start trainingen SJO Mec-Bredevoort

Via de onderstaande link vind je de informatie voor de 1ste trainingsweek van SJO MEC/Bredevoort. Voor enkele teams zijn we nog dringend op zoek naar trainers, wanneer deze gevonden zijn zal het betreffende team z.s.m. ingelicht worden via het e-mailadres dat bij de verenigingen bekend is. Bij verhindering graag afmelden bij desbetreffende trainer.

13 augustus komt de definitieve indeling online.

Start trainingen SJO Mec 1920

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort