Sandor wijkamp (50) overleden

Gisterochtend heeft ons het droevige nieuws bereikt dat op 50-jarige leeftijd is overleden, onze voormalige hoofdtrainer, Sandor Wijkamp. Sandor bleef na zijn trainerschap bij Bredevoort nauw betrokken bij onze club, volgde de ontwikkelingen op de voet en bezocht met enige regelmaat nog thuiswedstrijden van ons 1e elftal. Zijn vrouw Ester is ook nog steeds vrijwiliger gebleven bij sv Bredevoort.
We wensen Ester, Bram, familie en vrienden heel veel sterkte en kracht toe

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort