Restanten kantine naar de Voedselbank Oost Achterhoek


Nu de kantine al enige tijd gesloten is en er nog geen zicht is op heropening hiervan, heeft het bestuur besloten alle frisdrank, snoep en chips met een snel naderende houdbaarheidsdatum aan de Voedselbank Oost Achterhoek te doneren. De vrijwilligers van de voedselbank waren content met de extra lekkernijen wie zij aan de wekelijkse pakketten voor de minder bedeelden kunnen toevoegen.

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort