Nieuwe hekken trainingsveld

Op maandag 30 maart jl. zijn de nieuwe (lang gewenste) hekken geplaatst door de gemeente langs het trainingsveld nabij de sloot. Hierdoor wordt grotendeels voorkomen dat jeugd achter de ballen aan moet die simpelweg de sloot inrollen. De netten dienen nog door de Hacron deugdelijk vastgemaakt te worden aan het hek. We zijn hier zeer content mee.

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort