Minitraining weer van start

De minitraining is zaterdag weer van start gegaan. Net zoals de afgelopen 10 jaren zal dit gebeuren onder de bezielende leiding van Luuk Wensink. De training is bedoeld voor kinderen die geboren zijn in het geboortejaar 2016. De training vindt plaats op het trainingsveld op sportpark ‘t Broock en duurt van 10.30uur tot 11.30uur. De trainingen zijn tot aan de winterstop vrijblijvend.

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort