MEC/Bredevoort JO13-1G is kampioen!

Zaterdag 25 mei is het JO13-1G kampioen geworden in de 3de klasse door de kampioenswedstrijd te winnen bij AZSV. De jongens en meid gingen goed met de druk om en hadden weinig moeite met AZSV. Na een snelle 0-2 voorsprong was het eenrichtingsverkeer en wist MEC/Bredevoort uiteindelijk uit te lopen naar 0-6.
Met 9 overwinningen, 1 keer gelijkspel en slechts 1 verliespartij is het team onder leiding van Benno Sheridan, Bart Groters en Luuk Schreurs verdiend kampioen geworden. Namens beide verenigingen: van harte gefeliciteerd!

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort