Kanjers voor Kanjers organiseert in 2023 ook weer een Mountain Challenge

Het doel van de Kanjer Mountain Challenge is geld inzamelen voor Kanjers voor Kanjers. Elk kind heeft recht op sport en spel, helaas is dit niet voor elk vanzelfsprekend. Daarom help Kanjers voor Kanjers kinderen die langdurig ziek zijn, met een lichamelijke of verstandelijke beperking en voor wie het om financiƫle redenen niet is weggelegd om wel te kunnen sporten en bewegen.

Als SV Bredevoort vinden wij dit ook belangrijk en daarom delen we deze mooie actie.

Wij wensen de organisatie heel veel succes!

In de afbeelding hieronder staat verdere informatie:

Klik hier voor meer informatie!

Klik hier om in te schrijven!

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort