Jubilaris Antoon Wensink

Antoon Wensink is onlangs gehuldigd voor zijn 60-jarig lidmaatschap. Door een kleine miscommunicatie is dit afgelopen jaarvergadering misgelopen en heeft Antoon de bijhorend bos bloemen en een prachtig horloge met inscriptie niet tegelijk met zijn broer Wim kunnen ontvangen. Een afvaardiging van het bestuur heeft dit begin januari gecorrigeerd en heeft Antoon Wensink alsnog in het zonnetje gezet.

Antoon nogmaals van harte gefeliciteerd met het bereiken van deze mijlpaal.

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort