Jeugd TC op zoek naar nieuw bloed

De Technische Commisie van SJO MEC/Bredevoort is vanuit Bredevoort kant op zoek naar nieuwe leden. De afgelopen jaren hebben Ronald van der Plaats en Michiel Rave hier energie in gestoken. Het moment is aangebroken dat er behoefte is aan leden met nieuwe ideeën en visie. 


Samen met Herbert Oonk, Mirjam Schreurs, Bas Roerdink, Roy Beerenschot en Ruben Anvelink wordt er vanuit de gezamenlijke visie van MEC en Bredevoort gezorgd dat de jeugdafdeling de belangrijkste ader is voor beide verenigingen. Het indelen van het kader, de teams en alle zaken daarom heden zijn de belangrijkste werkzaamheden. 


Lijkt dit je leuk en wil je graag meedenken over de toekomst van de SJO en dus sv Bredevoort: stuur dan je belangstelling en/of vragen maar jeugd@svbredevoort.nl

‹ Terug naar 'Nieuws'

© 2021 sv Bredevoort