Erelid en voormalig bestuurslid overleden

Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden

Tom Blömer

Tom was erelid van SV Bredevoort en is in vele functies actief geweest. Zijn inzet en clubliefde zijn een voorbeeld voor ons allen en we zullen hem met veel respect blijven herinneren. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies.

Bestuur en leden SV Bredevoort

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort