Contract Ronald van der Plaats verlengd

Sv Bredevoort verlengt contract met Ronald van der Plaatsimg_8261

Trainer Ronald van der Plaats en sv Bredevoort zijn een verlenging voor een periode van twee seizoenen overeengekomen.  Wij zijn erg blij dat Ronald langer aan ons verbonden blijft, aldus voorzitter Gerbert Smit. Ronald is momenteel bezig aan zijn tweede seizoen als trainer en presteert met een jonge groep prima.

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort