Conceptindeling jeugd nieuwe seizoen

Bij deze de conceptindeling voor het nieuwe seizoen. Zoals jullie zien zijn de aantallen in een aantal leeftijdscategorie├źn krap. Onder andere bij de O19, O17, O15-meiden, maar ook bij de pupillen zijn extra leden zeer welkom zodat er voldoende voetballers en -sters zijn om na de zomer het nieuwe seizoen te starten. Voor vragen of reacties kunnen jullie terecht bij de leden van de TC: Hans Lobeek, Herbert Oonk, Mirjam Schreurs, Roy Berenschot, Ronald van der Plaats en Michiel Rave.

Klik hier voor het overzicht.

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort